
Як повідомлялося, вчора нардеп виїхав на термінову зустріч до Одеси. У фракції БПП Олексія Гончаренка не бачили з учорашнього вечора.
Новину одразу ж підхопили соцмережі, де навіть припустили, що це може бути "постановочним шоу".
Голова фракції БПП І. #Гринів: викрадення депутата Олексія Гончаренка. А від з сесійної зали нікого не викрадають. #Рада8 на перерві до 16:00 pic.twitter.com/aKV8nOKSxa
— Верховна Рада (@verkhovna_rada) February 23, 2017
Пограються і повернуть#Гончаренко
— Один Спамс (@odinspam) February 23, 2017
Як повідомляв УНІАН, до розшуку депутата долучилася Служба безпеки України. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що нардеп від БПП Олексій Гончаренко викрадений групою сепаратистів з метою тортур.
Голова фракції "Блок Петра Порошенко" Ігор Гринів заявив, що Гончаренка викрали в Одесі серед білого дня. Гринів також закликав керівництво правоохоронних органів терміново створити «спеціальний штаб з такої кризової ситуації».