Чай з молоком має як корисні, так і шкідливі властивості / скріншот

Чай з молоком — це чудовий ароматний напій, який став основним продуктом у багатьох культурах світу. У цього улюбленого напою є легіони відданих шанувальників, які не можуть почати свій день без нього, пише The Indian Express.

Але що відбувається з вашим тілом, коли ви робите чай з молоком щоденним ритуалом? Про це виданню розповідає Іпсіта Чакраборті, старший дієтолог Hungry Koala.

"Завдяки кальцію в молоці ваші кістки можуть трохи зміцніти. Це особливо корисно, коли ви старієте і хочете уникнути остеопорозу. Кофеїн у чаї може допомогти вам почуватися більш пильними та зосередженими. Це як легкий поштовх для вашого розуму. Чай також сповнений антиоксидантів, які, як крихітні щити, захищають ваші клітини від пошкодження", - каже експерт.

Відео дня

Водночас зазначається, що у деяких людей молоко та чай щодня погано поєднуються в кишечнику. Це може призвести до здуття живота, газів і нетравлення. Багато молочних чаїв містять багато цукру та калорій. Занадто багато цього напою може призвести до збільшення ваги та потенційно збільшити ризик діабету 2 типу. Крім того, надмірна кількість кофеїну може викликати більше бажання відвідувати туалет, що може призвести до зневоднення, якщо ви п’єте недостатньо води.

Чакраборті стверджує, що кофеїн у молочному чаї — це палиця з двома кінцями.

"При щоденному споживанні він може швидко підбадьорити та допомогти краще зосередитися. Але занадто багато кофеїну також може призвести до тривоги, неспокою та ускладнити засинання", - резюмує дієтолог.

Останні новини дієтології

Дієтолог розповіла, який сир найкорисніший для здоров'я. За словами Наталі Ріццо, це м'який сир (творог), адже в ньому менше насичених жирів і більше білка, ніж у більшості інших сирів.

Експерт рекомендує вибирати сорти з низьким вмістом жиру, зазначаючи, що вони все одно приємні на смак.

Вас також можуть зацікавити новини: