Небагато людей знають, як найкорисніше їсти картоплю, а з чим її поєднувати не можна / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Смачна і ситна вечеря - запорука гарного настрою і міцного сну для багатьох людей. Попри те, що за відомою приказкою вечерю слід "віддати бідному", більшість українців все одно вважають цей прийом їжі найщільнішим і найважливішим. УНІАН розповість, яку картоплю не можна їсти і з чим її краще не поєднувати.

Чи можна їсти м'ясо з картоплею

Дієтологи вважають, що одне з найпоширеніших поєднань у кулінарії - м'ясо з картоплею - це далеко не ідеальний варіант для обіду або вечері. Вони розповідають, чому не можна їсти картоплю з м'ясом - уся справа в рівні калорійності та жирів.

Якщо ви посмажили картоплю разом зі шматочком свинини або курки, а потім усе це з'їли, не дивуйтеся, що шлунок відвернеться від вас назавжди. Така їжа занадто важка для шлунково-кишкового тракту, тому якщо не хочете скаржитися на самопочуття, обійдіться без такої жирної та важкої їжі.

Відео дня

Яку картоплю не можна їсти ще - список

Кому не можна їсти картоплю, окрім любителів м'яса, так це шанувальникам хліба, риби та помідорів разом із популярним коренеплодом. Солона або смажена риба разом зі смаженою картоплею призведе до збільшення рівня солі в організмі, через що може страждати печінка та підшлункова залоза.

Хліб із картоплею - це крохмальна бомба, яка буде дуже довго перетравлюватися в організмі. Складні вуглеводи в принципі складно назвати корисною їжею, але якщо ви змусите свій шлунково-кишковий тракт посилено перетравлювати картоплю з хлібом, працюючи "подвійну зміну", то рано чи пізно ризикуєте отримати підвищену кислотність і біль у ділянці шлунка.

Помідори з картоплею не поєднуються категорично, тому що томати містять велику кількість кислот, які блокують надходження корисних речовин з коренеплоду в організм людини. Щонайменше, вітамін С, який зміцнює імунітет, і калій, необхідний для регуляції водно-сольового балансу, через помідори залишаться "за бортом". Ба більше, іноді помідори з картоплею спричиняють розлад шлунково-кишкового тракту, але це індивідуальний момент.

Вас також можуть зацікавити новини: