Тест на тип особистості за звичкою тримати чашку / колаж УНІАН

Психологи часто звертають увагу на звички людини - вважається, що вони багато в чому продиктовані нашими особистими якостями. Навіть дрібні деталі допомагають більше дізнатися про себе або про інших - наприклад, те, як ви тримаєте чашку. Цей простий тест розповідає про три типи особистості.

Тест на особистість - оберіть свою чашку

Як ви зазвичай тримаєте чашку: 

  • Однією рукою - любителі пригод

Якщо ви тримаєте чашку однією рукою, то ви належите до тих, хто шукає нових вражень.

Відео дня

Ви завжди готові стрибнути в невідомість і ризикувати. Для вас комфортно завжди перебувати в русі, а світ ви сприймаєте як свій ігровий майданчик, де можна досліджувати нові можливості. До тих, кого ви любите, ви надзвичайно лояльні та віддані й завжди будете пристрасно захищати їх. 

  • Підтримуєте другою рукою - поціновувачі

Якщо ви підтримуєте чашку другою рукою, то належите до людей, які мають більш спокійне, вдумливе ставлення до життя.

Ви прагнете пізнати світ навколо себе через ретельне спостереження та глибокі роздуми. Можете легко втратити лік часу, оскільки дуже зосереджені на своїх дослідженнях. Ви - допитливі дослідники, які гостро відчувають навколишній світ, цінують красу дрібниць і відчувають глибокий зв'язок з іншими людьми.

  • Двома руками - дослідники

Якщо ви тримаєте чашку обома руками, то належите до людей допитливих і готових іти на зважений ризик, щоб побачити те, що лежить за межами вашої зони комфорту.

Ви постійно прагнете вчитися і досліджувати. У вас сильне почуття відповідальності, оскільки розумієте, що певних речей можна досягти, лише пройшовши додатковий кілометр. Ви маєте широкий погляд на навколишній світ і знаєте, що існує багато різних способів вирішення проблем.

Раніше ми публікували тест на приховані риси характеру-розставте пальці "віялом" і прочитайте про себе.

Вас також можуть зацікавити новини: