Адміністративно-територіальна реформа

17:00, 31 січня 2015
Децентралізація
30649 0

Спеціальний проект інформаційної агенції УНІАН та Інституту громадянського суспільства «Схід плюс Захід: ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ» за підтримки благодійного фонду «Відродження» має на меті розібратися у одній з ключових реформ, необхідних Україні, про запровадження якої вітчизняна влада говорить фактично увесь час після перемоги революції Гідності і зміни влади в країні.

Децентралізація – тобто, передача повноважень на рівень якнайближче до людини, направлення бюджетних коштів за повноваженнями, балансування повноважень та ресурсів відповідальністю – про все це ми чуємо вже не один місяць.

Під час циклу із п’яти програм ми спробуємо розібратись, у чому суть та філософія реформи з децентралізації, яка вона має бути, що отримають громадяни, і що ми можемо робити вже зараз, аби, по-перше, децентралізація влади в Україні відбулась відповідно до сучасного досвіду, а по-друге, як нам скористатись перевагами, які вона нам особисто принесе.

Перша тема нашого циклу – впорядкування адміністративно-територіального устрою України, який, на думку багатьох спеціалістів, на даний час є морально застарілим, неефективним.

Експерти у студії:

Анатолій ТКАЧУК, директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства

Микола ЗВЄРЄВ, голова Чернігівської обласної ради

Арсен ЗІНЧЕНКО, історик

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter