Євро-2016: португальське терпіння, яке подарувало казку

У неділю завершився головний футбольний турнір 2016-го року, який абсолютно несподівано виграла збірна Портгуалии. УНІАН підводить підсумки турніру та аналізує причини перемоги аж ніяк не самої зіркової команди, у якої не було яскравої атакуючої гри і яка не мала нічого, що могло б передбачити їй перемогу (рос).
13:27, 11.07.2016
Євро-2016, фінал: Португалія - Франція. Анонс матчу

Сьогодні о 22:00 на паризькому "Стад де Франс" розпочнеться вирішальна битва на чемпіонаті Європи.
16:55, 10.07.2016
Євро-2016, 1/2 фіналу. Німеччина - Франція. Анонс матчу

Два гранди європейського футболу сьогодні поборються за вихід до фіналу чемпіонату Європи.
15:23, 07.07.2016
Євро-2016, 1/2 фіналу. Уельс - Португалія. Анонс матчу

У першому півфінальному поєдинку чемпіонату Європи збірна Уельсу спробує зробити ще одну сенсацію і вийти у вирішальний матч турніру. (рос.)
15:15, 06.07.2016
Чвертьфінали Євро: сенсаційний Уельс і прощання з гордою Ісландією

1/4 фіналу Євро подарувала ще одну команду-сенсацію - збірну Уельсу . Дебютант змагань відразу ж дійшов до півфіналу. А головна команда-сенсація Ісландія , незважаючи на розгром у першому таймі від французів (0:4) , знайшла в собі сили гідно завершити виступ на Євро... вигравши другий тайм. УНІАН аналізує ігри чвертьфінальної стадії змагань.
15:13, 04.07.2016
Анонс матчів Євро-2016, день №20: Франція - Ісландія

В останньому чвертьфінальному матчі чемпіонату Європи збірна Франції спробує завершити ісландську казку.
15:04, 03.07.2016
Анонс матчів Євро-2016, день №19: Німеччина - Італія

Сьогодні на чемпіонаті Європи пройде найбільший очікуваний чвертьфінальний матч турніру. (рос.)
16:30, 02.07.2016
Анонс подій Євро-2016, день №18: Уельс - Бельгія

У другому чвертьфінальному матчі чемпіонату Європи Уельс спробує обіграти потужну збірну Бельгії.
15:45, 01.07.2016
Анонс подій Євро-2016, день №17: Польща - Португалія

Сьогодні на чемпіонаті Європи відбудеться перший чвертьфінальний матч. (рос.)
14:30, 30.06.2016
Євро-2016: Ісландська сенсація і другий провал Іспанії

На чемпіонаті Європи з футболу у Франції відбулися матчі 1/8 фіналу, за підсумками яких стало зрозуміло, що за два тижні Європа дізнається нового чемпіона (Іспанія здала свої повноваження), а Англія зазнала своєї найгучнішої поразки в історії. УНІАН підводить підсумки 1/8 фіналу Євро-2016.
12:57, 28.06.2016
Анонс подій Євро-2016: день №16

Перший раунд плей-офф турніру завершиться матчами Іспанія - Італія та Англія - Ісландія.
15:13, 27.06.2016
Анонс подій Євро-2016: день №15

Сьогодні свій шлях у плей-офф розпочнуть збірні Німеччини, Франції та Бельгії. (рос.)
14:54, 26.06.2016
Анонс подій Євро-2016: день №14

Сьогодні на чемпіонаті Європи розпочинаються матчі плей-офф - Польща зіграє зі Швейцарією, Уельс з Північною Ірландією, а Хорватія з Португалією. (рос.)
15:10, 25.06.2016
Євро-2016: осічки грандів і труднощі в майбутньому плей-офф

Третій тур групового етапу чемпіонату Європи з футболу подарував чимало несподіваних результатів в матчах за участю грандів. Зокрема, програла збірна Іспанії, яка поступилася 1-м місцем у своєму квартеті Хорватії. Завдяки цьому результату в 1/8 фіналу повториться протистояння київського фіналу Євро-2012 – Іспанія проти Італії. УНІАН підводить підсумки групового турніру змагань. (рос.)
16:34, 23.06.2016
Анонс подій Євро-2016: день №12

Сьогодні збірна України проведе свій останній матч на Євро-2016, а центральною грою туру стане двобій між Хорватією та Іспанією. (рос.)
14:51, 21.06.2016
Анонс подій Євро-2016: день №11

Сьогодні на чемпіонаті Європи збірна Росії спробує скористатися останнім шансом вийти до плей-офф. У паралельному матчі зіграє збірна Англії. (рос.)
16:32, 20.06.2016
Анонс подій Євро-2016: день №10

Сьогодні збірна Франції боротиметься за перше місце в групі А, а Швейцарія, Румунія та Албанія зроблять все можливе, щоб просто потрапити до плей-офф. (рос.)
17:26, 19.06.2016
Євро-2016: фаворити роблять крок у плей-офф

Практично всі головні претенденти на титул чемпіона Європи у другому турі групового етапу зуміли зробити суттєвий крок до 1/8 фіналу. Винятком стала збірна Португалії, яка після двох нічиїх поставила себе в критичне становище. УНІАН підводить підсумки 2-го туру групового етапу змагань.
12:01, 19.06.2016
Анонс событий Евро-2016: день №9

Сегодня сборные Бельгии, Австрии и Португалии постараются доказать, что неудачи, произошедшие с ними в первом туре, были случайностью.
14:23, 18.06.2016
Анонс подій Євро-2016: день №8

Сьогодні збірні Італії, Хорватії та Іспанії намагатимуться підтвердити статус фаворитів чемпіонату і достроково гарантувати собі місце у плей-офф.
13:58, 17.06.2016