Shell відмовилася від видобутку газу на Харківщині

12:49, 12 березня 2015
Природні ресурси
2978 0

"Укргазвидобування" і Shell після завершення пошуково-розвідувальних робіт у Харківській області вирішили припинити спільний газовий проект через його економічну недоцільність.

Shell и

Як повідомили Новому времени у Shell, вже виконується підготовка по ліквідації двох пошукових свердловин на території Харківської області: Біляївської-400 (Первомайський район) та Ново-Мечебилівської-100 (Близнюківський район).

"Зараз компанія Shell і "Укргазвидобування" обговорюють процес припинення дії договору", - сказано в повідомленні.

Читайте такожДемчишин обіцяє вирішити питання повернення ПДВ компаніям Shell та Chevron

Договір про спільну діяльність компанії Shell з ВАТ "Укргазвидобування" був підписаний в 2006 році і оновлено 1 вересня 2011 року. Договір передбачає пошук, розвідку і видобуток вуглеводнів на території Харківської області. Початковий етап пошуково-розвідувальних робіт передбачає буріння 2-3 пошукових свердловин протягом декількох років. Буріння першої пошукової свердловини "Біляївська-400" в рамках проекту почалося в жовтні 2012 року і завершилося 16 вересня 2013 року. Підготовка майданчика до буріння другої пошукової свердловини "Ново-Мечебиловская-100" почалася в червні 2013 року, буріння завершено в березні 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter