
Загальна площа, пройдена вогнем, становить 1106,2 гектарів. На гасінні пожежі задіяні 74 особи та 10 одиниць техніки, повідомляє Росбалт з посиланням на Мінприроди РФ.
"Республіка Бурятія другий тиждень займає перше місце за кількістю та масштабом лісових пожеж . Мінприроди Росії взяло на особливий контроль ситуацію на територіях, у двох з них введено режим НС", — пояснив директор Департаменту державної політики і регулювання у сфері охорони навколишнього природного середовища Мінприроди Росії Дмитро Беланович.
Читайте такожПлоща лісових пожеж в Іркутській області збільшується (відео)
Найбільша площа лісової пожежі зберігається в Байкальському заповіднику. На сьогоднішній день площа, пройдена вогнем, становить 850 гектарів. На території заповідника діє режим надзвичайної ситуації.
Як зазначає відомство, з початку 2015 року зафіксовано 115 природних пожеж у 18 заповідниках та 17 національних парках.