КМДА просить киян обмежити перебування дітей на вулиці через горіння торфовищ

19:42, 19 жовтня 2015
Природні ресурси
475 0

Також через забруднення повітря у столиці обмежено в’їзд великогабаритного транспорту.

У Києві смог через горіння торфяників / УНІАН

Про це розповіли у пресс-службі КМДА.

Повідомляється, що від містян надходять скарги на неприємний запах «горіння», у багатьох відмічаються погіршення самопочуття, загострення хронічних хвороб органів дихання, серцево-судинної системи тощо.

Читайте такожДим повернувся до столиці: рятувальники гасять торфовища в 11 районах Київщини

«При виникненні таких явищ слід обмежити перебування на відкритому повітрі, проводити профілактичні заходи, за можливості перебувати за межами території задимленості. За її відсутності проводити наскрізне провітрювання жилих приміщень», - радять у КМДА.

Крім того, комунальній корпорації «Київавтодор» доручено постійно здійснювати полив центральних вулиць міста, комунальні служби забезпечуватимуть полив дворів та міжквартальних проїздів.

Також у зв’язку з перевищенням гранично допустимого рівня забруднюючих речовин у повітрі буде обмежено в’їзд великогабаритного транспорту на територію Києва з 6:00 до 11:00. Відповідне рішення ухвалене на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

«За даними проведених сьогодні досліджень, з 8:00 до 11:00 максимально-разові концентрації сірчистого ангідриду з перевищенням ГДК у 3,6 рази зафіксовані в Дарницькому районі, у 2,4 рази – в Деснянському і Шевченківському районах, у 2 рази – в Дніпровському районі, в 1,8 рази – в Оболонському, в 1,5 рази – в Подільському, в 1,4 рази – в Голосіївському і Солом’янському районах, в 1,2 рази – в Святошинському», - повідомили у пресс-службі.

Причиною забруднення повітря у Києві є горіння торфовищ у 24 осередках на території Київської області, загальна площа яких складає понад 120 га.

Найбільші наслідки пожеж зафіксовані в районах, наближених до осередків горіння, – Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Святошинському. Крім того, в Деснянському районі (на лісо-парковій території поблизу вулиці Милославська) зафіксовано займання трав’яного настилу площею близько 10 га.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter