На Волині родина з дев'ятьма дітьми всю зиму відгодовувала хворого лелеку (відео)

17:33, 06 березня 2018
Порятунок видів
712 0

У селі Стобихівка у Волинській області багатодітна родина Осадчуків прихистила на зиму знесиленого лелеку, який не відлетів в теплі краї. Цілісіньку зиму дев’ятеро дітей годували та зігрівали хворого чорногуза, аби тепер, навесні, він уже сильний та здоровий зустрів своїх родичів із вирію.

Як йдеться в сюжеті ТСН, восени знесиленого птаха на своєму подвір'ї знайшов голова родини Володимир. Лелека хоч і був сильно ослаблений, гордо ходив серед курей. З ним ж він і залишився зимувати.

Читайте такожДруга спроба: на Київщині з важкою технікою селяни рятували від холоду лелеку (відео)Господарі підгодувували птаха, поки не стало зовсім холодно, а потім забрали в приміщення з іншими домашніми птахами. З птахами він живе мирно, хоча вже виявив лідерські якості, зазіхнувши на авторитет "місцевого" індика.

Усі дев’ятеро дітей родини турбувалися про птаха, годували та зігрівали його усю зиму. Гуляють діти з птахом теж разом, а от до хати птаха не беруть. Рибу для нього купують спеціально у магазині, а ось восени він навіть сам ловив жаб, мишей і навіть вужа.

Скоро родичі лелеки мають повернутися з теплих країв. А тим часом в родині вірять, що якщо птах і приєднається до своїх родичів, все одно до них повернеться, і не сам, а вже з десятою дитиною.

Як повідомляв УНІАН, раніше львів'янин врятував травмовану сову, що ризикувала потрапити під колеса авто.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter