У Харкові почали працювати пересувні ветеринарні кабінети

18:07, 28 квітня 2017
Порятунок видів
468 0

Появі пересувних веткабінет в 2016 році послужили рекомендації представників міжнародної зоозахисної організації «Naturewoch» під час їх візиту до Харкова.

city.kharkov.ua

В КП «Центр поводження з тваринами» відновили роботу зі стерилізації та вакцинації тварин на базі пересувних соціальних ветеринарних кабінетів для мешканців приватного сектору.

Сьогодні, 28 квітня, веткабинет працював в районі Основи на вул. Достоєвського, повідомляє city.kharkov.ua.

Читайте такожДослідники: голі землериї можуть жити без кисню, як рослини

Веткабінети мають все необхідне обладнання для вакцинації, для проведення операцій по стерилізації та діагностики захворювань тварин. Таке обладнання призначене для надання допомоги тваринам приватного сектора: собакам, які містяться на ланцюгу, не вміють ходити на повідку, які не носять намордники і яких неможливо привезти в клініку на громадському транспорті, і дворовим котам.

Як зазначили у притулку, завдяки таким веткабінетам у харків'ян є можливість за прийнятними цінами (в кілька разів нижче, ніж у всіх клініках міста) лікувати домашніх тварин практично на дому. За рік в веткабінеті тваринам роблять близько 1,2 тис. операцій.

Пересувні клініки будуть працювати у всіх районах Харкова з п'ятниці по неділю. Дізнатися більш детальну інформацію та графік їх роботи можна на сайті КП «Центр поводження з тваринами» або за телефоном: 775-30-80.

Зазначимо, що появі пересувних веткабінетів в 2016 році стали рекомендації представників міжнародної зоозахисної організації «Naturewoch» під час їх візиту в Харків. На думку зарубіжних експертів, для успішної реалізації програми скорочення чисельності безпритульних тварин необхідно приділяти особливу увагу контролю за розмноженням домашніх тварин. Тому основне призначення нових мобільних ветеринарних автомобілів - популяризація стерилізації домашніх тварин, а саме: надання населенню цієї послуги за доступною ціною і роз'яснювальна робота про безпеку цієї операції для тварин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter