У Флориді після чотирьох місяців лікування на волю відпустили ламантина (відео)

10:56, 14 грудня 2017
Порятунок видів
1438 0

Самицю ламантина, яких ще називають морськими коровами, природозахисники взяли під опіку після того, як вона потрапила під корабель. 

У США після чотирьох місяців лікування та реабілітації на волю відпустили самицю ламантина, яка постраждала під час зіткнення з кораблем, йдеться в сюжеті ТСН.

Самицю ламантина, яких ще називають морськими коровами, природозахисники взяли під опіку після того, як вона потрапила під корабель. Тоді від удару в неї виявили кілька зламаних ребер та розрив у легенях.

Після чотирьох місяців лікування та реабілітації ламантин почувається добре, важить вже понад 4 тонни і може самостійно про себе подбати, запевняють ветеринари.

Зазначимо, це вже не перший порятунок ламантинів у Флориді. Влітку цього року місцеві рятувальники повернули у воду ламантинів, які застрягли на березі після сильного шторму і не змогли вибратися самостійно.

Американський ламантин мешкає біля атлантичних берегів Американського континенту - від Флориди (США) до до лагуни Мансанарас (Бразилія). Зустрічається у Карибському басейні, біля берегів Колумбії, Венесуели, Гвіани.

Вид вважається вразливим, тому потребує захисту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter