Турецьке судно розлило нафтопродукти в Азовське море

18:09, 07 серпня 2015
Сміття
1032 0

Вчора о 7:00 у Маріуполі було зафіксовано забруднення акваторії Азовського моря. Пляма в морській воді була схожа на нафтову і мала характерний запах.

safety4sea.com

Про це 0629 повідомили в прес-службі Державної Азовської морської екологічної інспекції.

Фахівці провели розслідування обставин - відібрали проби води і провели їх інструментально-лабораторне дослідження.

Читайте такожВ акваторії Бузького лиману стався витік олії з турецького судна

Встановлено, що плавучий засіб m/v «Haci arif kaptan» (порт приписки Істамбул, прапор Туреччина), перебуваючи у внутрішніх водах, забруднив Азовське море площею 11 700 м2 нафтопродуктами на території ТОВ «Азовський СРЗ» в районі 3,4,5,6,7 причалів.

Державною Азовською морською екологічною інспекцією пред'явлено позов капітану судна для добровільної сплати суми розрахованих збитків у розмірі 35 тис. грн.

"Цей випадок забруднення акваторії Азовського моря не єдиний за останній час. Так, в кінці червня, на території ДП «Маріупольського морського торговельного порту» m/v «Eastgate S» (Панама), перебуваючи у внутрішніх водах, скинуло баластові води з перевищенням гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в акваторію порту біля причалу № 10. Сума збитків, завданих державі, у даному випадку становила 8 561,52 грн., яка сплачена у повному обсязі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter