этот материал доступен на русском

В агросектор України з початку року інвестували 60 мільярдів

14:20, 19 грудня 2018
Агро
551 0
Ілюстрація REUTERS

Капітальні інвестиції в аграрний сектор України в січні-вересні 2018 року склали 60 мільярдів гривень, повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова на прес-конференції в Києві.

Читайте такожАгропром забезпечив понад 37% українського експорту

"Обсяг інвестицій цьогоріч, за дев'ять місяців, за даними Держстату, вражає. В АПК загалом, в сільське господарство і переробну промисловість, капітальні інвестиції становлять понад 60 мільярдів гривень", - сказала Ковальова.

Вона уточнила, що понад 45 мільярдів гривень довелося безпосередньо на сільське господарство. Так, половина цих коштів припадає на проекти в галузі тваринництва, а саме на проекти з будівництва ферм для розведення великої рогатої худоби. Крім того, значна частина припадає на проекти у сфері свинарства.

Ковальова також зазначила, що в галузі рослинництва велика частина інвестицій припадає на будівництво елеваторів та потужностей для зберігання.

Крім того, за її словами, цьогоріч в Україні значно зросли інвестиції в харчову та переробну промисловість. Так, в 2018 році на 80% - до 15 мільярдів гривень збільшилися інвестиції у виробництво дитячого харчування і молокопереробну промисловість.

Як повідомляв УНІАН, обсяг капітальних інвестицій в аграрний сектор України в 2017 році виріс майже на 30,7% порівняно з 2016 роком і становить 75,7 мільярда гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter