этот материал доступен на русском

ЄІБ виділить $250 мільйонів на розвиток аграрної інфраструктури в Україні

16:09, 15 серпня 2019
Агро
415 0
Ілюстрація REUTERS

Кабінет міністрів України схвалив проект листа уряду до Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) про підтвердження приналежності пропозиції проекту "Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси" на 250 млн дол. до сфери дії Рамкової угоди між Україною та ЄІБ.

Читайте такожУкраїна збільшила обіг агропродукції з ЄС на чверть: з ким найбільше торгуємо

Відповідне розпорядження Кабміну від 14 серпня №603 оприлюднено на урядовому порталі.

"Схвалити проект листа уряду України до Європейського інвестиційного банку щодо належності пропозиції про фінансування у розмірі 250 млн дол. США зазначеним банком проекту "Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси" до сфери дії Рамкової угоди між Україною та інвестиційним банком, укладеної 14 червня 2005 р. в Люксембурзі", - сказано в розпорядженні.

У пояснювальній записці до документа зазначено, що прийняте розпорядження сприятиме залученню в реальний сектор економіки середньострокових фінансових ресурсів для розвитку приватного сектора економіки, поліпшення енергоефективності виробництв, посилення позицій українських підприємств у сфері міжнародної торгівлі, збільшенню податкових надходжень підприємств в державний бюджет України, а також поліпшення бізнес-клімату та створення умов для активізації інвестиційної діяльності.

Як повідомляв УНІАН, на початку липня Кабмін затвердив вимоги для банків-учасників спільного з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проекту "Основний кредит для аграрної галузі - Україна" загальною вартістю 800 млн євро, а також валютно-фінансові умови субфінансування

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter