этот материал доступен на русском

Коболєв назвав собівартість видобутку природного газу «Нафтогазом»

01:18, 19 січня 2019
Енергетика
5411 5
Собівартість видобутку природного газу «Нафтогазом» складає 250 доларів – Коболєв / Фото УНІАН

Собівартість видобутку природного газу, включаючи капітальні вкладення і всі супутні витрати на розвиток видобутку для компанії «Укргазвидобування», що входить до складу групи НАК «Нафтогаз України», становить 250 доларів за тисячу кубічних метрів.

Читайте такожЗниження ціни на газ закінчиться колапсом всієї фінансової системи України - Коболєв

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Повна собівартість видобутку газу, без урахування кредитних коштів, яка враховує капітальні вкладення, кошти на розвиток, на буріння, землевідведення, але без урахування транспортування і податків - становить приблизно 250 доларів за тисячу кубічних метрів», - сказав він.

За словами Коболєва, у приватних компаніях собівартість видобутку природного газу ще вища.

Як повідомляв УНІАН, «Укргазвидобування» в січні-вересні 2018 року скоротила чистий прибуток на 12,2% - до 21,2 млрд грн. Чистий дохід від реалізованої продукції за вказаний період збільшився на 1,2% - до 56,4 млрд грн.

Згідно зі звітом, чистий дохід від реалізованої продукції «Укргазвидобування» за вказаний період збільшився на 1,2% - до 56,42 млрд грн, а валовий прибуток скоротився на 9,47% - до 28,28 млрд грн.

За інформацією компанії, показник чистого прибутку менший, ніж минулого року, у зв'язку зі зростанням операційних витрат "Укргазвидобування" для виконання програми збільшення видобутку газу.

Довідка УНІАН. «Укргазвидобування» - найбільша газовидобувна компанія України, частка якої в загальному обсязі видобутку вуглеводнів в країні становить 70%. До складу компанії входять 4 газопромислових управління: «Шебелинкагазвидобування», «Полтавагазвидобування», «Харківгазвидобування» і «Львівгазвидобування».

100% акцій компанії належать НАК «Нафтогаз України».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter