этот материал доступен на русском

«Нафтогаз України» розмістить облігації в доларах і євро - Reuters

15:59, 12 липня 2019
Енергетика
97 0
Ілюстрація REUTERS

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оголосила, що розмістить трирічні єврооблігації в доларах на суму щонайменше 300 млн і п'ятирічні єврооблігації в євро на суму щонайменше 500 млн.

Читайте також«Нафтогаз» шукає юристів

Про це пише Reuters із посиланням на дані Refinitiv IFR (Іnternational financing review).

При цьому, орієнтир прибутковості розміщення трирічних євробондів у доларах на суму щонайменше 300 мільйонів близько 7,75% і п'ятирічних у євро щонайменше на 500 мільйонів євро близько 7,50%.

За даними IFR, роуд-шоу, коли представники компанії проводять серію зустрічей з інвесторами та аналітиками в країнах із найбільш розвиненим фондовим ринком для підготовки до випуску цінних паперів, що почалося 8 липня, завершиться сьогодні.

Як зазначає Reuters, загальний обсяг випуску облігацій не перевищить 900 мільйонів євро. Компанія призначила Citigroup і Deutsche Bank організаторами випуску.

Як повідомляв УНІАН, 5 липня голова «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив про готовність до виходу на ринок єврооблігацій наступного тижня, що дозволить залучити кошти під закачування газу до сховищ і виплатити дивіденди уряду.

У листопаді 2018 року «Нафтогаз» відклав випуск єврооблігацій через нестабільність ринку та високу потенційну вартість залучення коштів.

22 жовтня минулого року Коболєв заявляв, що компанія планує випуск єврооблігацій на суму 0,5-1 млрд дол. За його словами, метою залучення єврооблігацій є фінансова збалансованість компанії, зокрема погашення кредитів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter