Ілюстрація REUTERS

Проведення двосторонніх міністерських консультацій щодо транзиту газу між Україною і Росією, які відбулися 28 листопада у Відні, було узгоджено Європейською комісією, яка є третьою стороною в переговорному процесі.

Читайте такожУ Кабміні прокоментували газові зустріч міністрів енергетики України та Росії

Про це повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз України" на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора у Відні відбулася міністерська зустріч між міністрами енергетики України і Росії. Двосторонні зустрічі не є чимось унікальним у форматі тристоронніх газових переговорів з росіянами, які ми ведемо з участю Єврокомісії з 2014 року... Проведення вчорашніх консультацій було погоджено з Європейською комісією. Будь-які рішення з цього питання і далі будуть обговорюватися і прийматися нами у тристоронньому форматі Україна-Росія-ЄС", - сказано в повідомленні.

Також у компанії відзначили, що отримали коментарі від Росії за проектом договору, який Україна направила РФ у вересні.

"З хорошого: ми нарешті отримали від росіян їх коментарі за договором про приєднання мереж (interconnection agreement), який повинен бути укладений відповідно до європейських правил... Такий договір є першим кроком до продовження транзиту, хоча до остаточного рішення ще далеко", - зазначили в "Нафтогазі".

Як повідомляв УНІАН, 28 листопада у Відні відбулася двостороння зустріч між Україною і Росією в рамках переговорів щодо підготовки до підписання договору про транспортування газу через українську газотранспортну систему. У ній взяли участь міністри енергетики двох країн, а також керівники «Нафтогазу» і «Газпрому».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram