этот материал доступен на русском

Шостий пакет дерегуляції: Кабмін спростив працевлаштування іноземців в Україні

14:16, 18 липня 2018
Фінанси
224 0
Кабмін спростив працевлаштування іноземців в Україні / фото УНІАН

Читайте такожУ Кабміні для покращення бізнес-клімату обіцяють переглянути 5000 регуляторних актів

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

"Не йдеться про те, що до нас приїдуть нелегальні мігранти. Йдеться про те, щоб прибрати абсолютно абсурдні норми законодавства, коли людина, яка отримала довідку на постійне працевлаштування..., повинна виїхати з території України і в′їхати назад", - зазначив у ході засідання перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Відповідне рішення передбачає скасування можливості відмови в оформленні посвідки на проживання на підставі того, що дата в'їзду в Україну передує даті отримання дозволу на працевлаштування.

«Очікуваний результат таких змін - відкритість України для висококваліфікованих іноземних фахівців, а також зменшення навантаження на міграційну службу», - йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку.

Крім того, уряд також скасував норму про заборону на внесення записів і зберігання трудових книжок своїх працівників іноземними юридичними особами на території України.

«Це зменшить надмірний і нічим не виправданий регуляторний тиск на бізнес, пов'язаний з необхідністю витрачати час і кошти на внесення позначок до трудових книжок Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, процес дерегуляції економіки в Україні активно ведеться з 2014 року і передбачає скасування чи оновлення регуляторних рішень, що дозволить одночасно зберігати контроль за визначеними видами діяльності і не створювати додаткових бар'єрів для них. У 2015 році в Україні була прийнята за основу концепція так званої регуляторної гільйотини, яка передбачає пакетне ухвалення важливих регуляторних рішень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter