Президент провів нараду з представниками уряду / фото Офіс президента

Заробітні плати українських урядовців мають бути справедливими. Так вважає президент України Володимир Зеленський.

Як повідомляє його прес-служба, глава держави виступив на підтримку ініціативи Кабміну щодо обмеження зарплат і премій керівників органів виконавчої влади. 

"Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат", - розповів президентові прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Читайте такожЗеленський знайшов застосування відсудженим у "Газпрому" коштам

Гончарук переконує, що інформація про зарплати керівництва Кабміну буде публічною, її публікуватимуть щомісяця. Також уряд попросив наглядову раду НАК Нафтогаз України утриматися від виплат великих премій керівництву. 

Зеленському сподобалися також думки керівника уряду щодо обмеження премій чиновників розмірами одного окладу, а також щомісячним оприлюдненням розмірів доходів керівництва Кабміну.

"Мені здається, дуже справедливо, що ви прив’язуєте платню з коефіцієнтом до середньої заробітної плати по країні, і якщо вона збільшується, то у всіх збільшується, а якщо зменшується, то й у високопосадовців також", – зазначив президент. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram