Курс гривні до долара 29 вересня зміцнився на 5 копійок - до 38,20 грн за долар / ілюстрація REUTERS

Курс долара в Україні у неділю, 1 жовтня, не продемонструє різких стрибків. Як прогнозує аналітик Олексій Козирєв, в обмінниках фінкомпаній він коливатиметься у межах коридору: прийом від 37,15 до 37,80 грн/дол. і продаж від 38,10 до 38,25 грн/дол.

А курс євро в обмінниках фінкомпаній 1 жовтня буде в межах: прийом від 40,00 до 40,45 грн/євро і продаж від 40,65 до 41,00 грн/євро, додав експерт.

"У цілому, як і минулого тижня, зараз особливої загрози швидкого зльоту курсу немає, що дозволяє потенційним покупцям валюти відносно спокійно підбирати найбільш прийнятні для них умови: як для покупки валюти на карти або тримісячні депозити, так і через каси банків або обмінники фінкомпаній", - вважає Козирєв.

Курс долара в Україні - прогноз на тиждень

Нагадаємо, у коментарі УНІАН начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий спрогнозував, що курс долара в Україні наступного тижня, з 2 по 8 жовтня, не продемонструє карколомних стрибків вгору або вниз, коридор валютних змін знаходитиметься на рівні 37,5 - 39 грн/дол. Тобто, ситуація на готівковому валютному ринку залишатиметься у межах ринкових очікувань.

Вас також можуть зацікавити новини: