Прилюднено курс валют на сьогодні / фото УНІАН

Готівковий курс гривні до долара в банках України сьогодні, 17 листопада, залишився на попередньому рівні – 37,85 грн за долар в середньому. Продати американську валюту в банках сьогодні можна в середньому за курсом 37,40 грн за долар.

Щодо євро середній курс гривні сьогодні також не змінився і становить 40,85 грн за євро. Продати євро можна в середньому за курсом 40,25 грн за євро. 

Середній курс у валютних обмінниках Києва сьогодні становить 37,77 грн/дол. (продати долар можна за 37,67 грн), євро – 40,80 грн/євро (курс продажу – 40,60 грн/євро).

Відео дня

Курс валют в Україні

Національний банк України на п’ятницю, 17 листопада, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 36,25 грн/дол., тобто гривня зміцнилася на 1 копійку порівняно з учорашнім показником. Офіційний курс гривні до євро на п’ятницю встановлений на рівні 39,31 грн/євро, тобто гривня зміцнилася на 8 копійок порівняно з попереднім курсом НБУ.

Начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий прогнозує, що наступного тижня на валютному ринку України можливі певні курсові коливання як у бік зростання, так і в бік зменшення, проте ці зміни не будуть суттєвими.

За його словами, коридор можливих коливань курсів на готівковому ринку буде в межах 37-38 грн/$ та 39-41 грн/€, а різниця між курсами покупки та продажу, а також поточні коливання на готівковому ринку не перевищать 0,3-0,5 грн.

Вас також можуть зацікавити новини: