Фото УНІАН

Група «Метінвест» оприлюднила основні показники за 15 років роботи.

Про це компанія повідомила на спеціальному сайті, присвяченому 15-річчю її роботи.

Зокрема, за 15 років компанія виплатила 165 мільярдів податків.

Також на сайті вказується, що компанія допомагає генерувати 8% ВВП країни.

Як повідомлялося раніше, «Метінвест» - один з найбільших платників податків в Україні. У 2020 році компанія збільшила виплату податків на 5% – до 22,1 млрд грн порівняно з 2019 роком.

При цьому в першому півріччі 2021 року «Метінвест» заплатить податок на прибуток у розмірі 10,2 млрд гривень, що більш ніж 7 разів вище ніж у минулому році. Таким чином, за підсумками півріччя виплати податку на прибуток зросли в 7,4 рази.

«Це безпрецедентне збільшення податкових виплат під час пандемії коронавірусу дозволить підтримати міста, в яких працюють підприємства «Метінвесту», своєчасно і в повному обсязі виплачувати заробітні плати працівникам комунальної сфери та медикам», – повідомили в компанії.

На початку пандемії COVID 19 «Метінвест» відмовився від податкових канікул, наданих бізнесу, щоб підтримати його під час пандемії.

Сума податків, виплачених підприємствами групи до місцевих бюджетів у пільговий період, перевищила 50 млн грн (податок на землю та податок на нерухомість). Це також дозволило містам забезпечувати лікарні всім необхідним, виплачувати зарплату працівникам комунальних підприємств і проводити протиепідемічні заходи.

Крім того, криворізькі підприємства «Метінвесту» – Інгулецький, Центральний і Північний ГЗК – в липні-вересні 2020 року перерахували до місцевих бюджетів прибутковий податок і плату за землю в подвійному розмірі. За цей період «Метінвест» додатково поповнив бюджети всіх рівнів на 113 млн грн, з яких Кривий Ріг отримав 78 млн грн.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram