
24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну / фото УНІАН (В'ячеслав Ратинський)
Україна від міжнародних організацій та країн-партнерів сумарно отримає 15 мільярдів доларів допомоги.
Про це повідомляє голова Національного банку Кирило Шевченко у своєму відеозверненні.
"За нашими оцінками, сумарно міжнародна фінансова, технічна та гуманітарна підтримка сягає понад 15 млрд дол. США в еквіваленті, з них понад 5 млрд дол. США - безпосередньо до бюджету", - повідомив Шевченко.
Відео дня
Війна проти України:
- 24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.
- 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні. Згідно зі свіжими даними, її армія вже вторглася на Чернігівщину.