За півроку ДФС забезпечила відшкодування збитків по кримінальних провадженнях майже на 2 мільярди гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова ДФС Вадим Мельник.

"З початку поточного року мною було визначено два пріоритетних напрямки роботи Державної фіскальної служби України. Це протидія тіньовим ринкам підакцизної продукції, а також незаконному формуванню ПДВ і легалізації товарів із тіньового сектору економіки через так звані “скрутки”. Про результати роботи служби у цих сферах ми говоримо найчастіше", - написав він.

Окрім цього, Мельник наголосив, що ДФС займається забезпеченням правоохоронної діяльності і в інших напрямках, зокрема: забезпеченням відшкодування збитків у кримінальних провадженнях, упередженням незаконного відшкодування ПДВ і рядом інших.

"Зауважу, що на сьогодні ДФС налічує близько 3 тисяч особового складу слідчих та оперативників, які здійснюють правоохоронну функцію та забезпечують результати роботи служби. Це найменша за історію існування податкової міліції кількість і, до речі, з найменшим серед інших правоохоронних органів рівнем зарплати (приблизно 10-12 тис. грн на місяць),- наголосив голова ДФС", - зазначив він.

Попри це, протягом першого півріччя, за даними голови ДФС, працівниками служби забезпечено відшкодування збитків по кримінальних провадженнях у сумі 864 млн грн.

"А у липні додатково забезпечено відшкодування збитків по одному з кримінальних проваджень у сумі 1,1 млрд грн. Відтак, загальна сума коштів, що фактично надійшли до бюджету України, сягає майже 2 млрд грн", - повідомив Мельник.

Таким чином, відшкодована ДФС до бюджету по кримінальних провадженнях сума за неповних 7 місяців поточного року майже вдвічі перевищує щорічні показники минулих років, підсумував голова ДФС.