DCH Steel, що входить в групу Ярославського дала старт масштабної модернізації рудника «Суха Балка»

У практиці видобутку руди підземним способом використання самохідних машин дає можливість істотно прискорювати темпи гірничо-підготовчих і нарізних робіт.

На запуск першої самохідної пари - бурової установки і навантажувача - були присутні Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel (компанія, що управляє гірничорудним бізнесом Олександра Ярославського), керівництво рудника, представники керуючої компанії групи DCH.

«Техніка, яку ми придбали, - сучасна, надійна, один з кращих світових брендів. Її використання дозволить досягти більш високого рівня механізації гірничих робіт, підвищити безпеку праці і культуру виробництва. Це плановий захід, в рамках інвестпрограми-2019. З упевненістю можу сказати, що сьогоднішній день для рудника «Суха Балка» - нова, довгоочікувана віха в історії. Тому що ми не просто запускаємо в роботу перші самохідні машини, а починаємо період високої інвестиційної активності і переходу на якісно новий технологічний і організаційний рівень», - прокоментував подію Віталій Баш.

Як повідомлялося раніше, Олександр Ярославський планує інвестувати в розвиток гірничорудного дивізіону від $150-200 млн. протягом найближчих 5 років. За рахунок цих капіталовкладень буде модернізовано Дніпровський металургійний завод. На "Сухій Балці" планується організувати збагачувальну фабрику, освоїти запаси руди на більш глибоких горизонтах, оновити обладнання. Для оптимізації управління відповідними активами на етапі масштабних інвестиційних проектів у березні 2019 р. була спеціально створена керуюча компанії DCH Steel.

Рудник «СУХА БАЛКА» групи DCH Олександра Ярославського – одне з провідних підприємств з видобутку залізної руди підземним способом на території України. До його складу входять дві видобувні шахти «Ювілейна» та ім. «Фрунзе». Виробнича потужність комбінату становить близько 3 млн. тонн товарної руди в рік. Вміст заліза в ній варіюється в межах 56-64%.