этот материал доступен на русском

Україна почала розслідування щодо імпорту азотних добрив

12:07, 23 серпня 2019
Різне
142 0
Українських виробників хочуть захистити від недобросовісного імпорту / фото УНІАН

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 21 серпня провела засідання, за результатами якого порушила розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив для захисту українських виробників від недобросовісного та зростаючого імпорту, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Читайте такожВ ЄврАзЕС призупинили антидемпінгові мита на українські сталеві колеса

"21 серпня 2019 року відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому розглядалися питання захисту українських виробників від недобросовісного та зростаючого імпорту", - сказано в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що за результатами проведення засідання комісія прийняла рішення про порушення та проведення спеціального розслідування щодо імпорту до України деяких азотних добрив, зокрема, нітрату амонію і вапняно-аміачної селітри, карбаміду і карбамідно-аміачної суміші, незалежно від країни походження та експорту. Крім того, комісія прийняла рішення про порушення та проведення спеціального розслідування щодо імпорту до України добрив мінерального походження з вмістом азоту і фосфору і добрив мінеральних із вмістом азоту, фосфору і калію, які класифікуються за кодом УКТЗЕД 3105 (Українська класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, "Добрива мінеральні або хімічні з вмістом двох чи трьох поживних елементів" - УНІАН), незалежно від країни походження та експорту.

Міжвідомча комісія також прийняла рішення про продовження антидемпінгових заходів щодо імпорту до України ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республіки.

Як повідомляв УНІАН, на початку поточного року Мінекономрозвитку застосувало антидемпінгові мита до білоруських ламп розжарювання та кухонної солі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter