Посилення стійкості телеком мережі та будівництво покриття 4G-зв`язку є головним інфраструктурним завданням Київстару. Так, з лютого 2022 року і по сьогодні територія охоплення мережі 4G збільшилась майже на 4 тисячі населених пунктів. Для цього телеком оператор збудував 1400 нових базових станцій 4G і оновив діюче обладнання на 12 тисячах базових станцій. Завдяки оновленням телеком оператору вдалося розширити територію радіопокриття, збільшити швидкість інтернету і стабільність роботи обладнання навіть в умовах високих навантажень на мережу.

Крім того, Київстар активно будує радіопокриття 4G-зв`язку для автомобільних трас національного і міжнародного значення.  Цей проєк компанія розпочала в січні 2022 року, і менш ніж за рік забезпечила стійким 4G зв`язком 7 тисяч кілометрів міжнародних автодоріг і понад 5 тисяч кілометрів автодоріг національного значення. Зокрема, автотраси Київ-Львів, Київ-Чоп, Одеса-Кишинів мають 4G покриття майже на всій протяжності шляху.

Завдяки розвитку 4G, абоненти стали більше користуватись мобільним інтернетом. Так, з 2022 року використання обсягів інтернету збільшилось на 54% на абонента, а кількість клієнтів, які користуються 4G-зв`язком, зросла на 13,5%.

Відео дня

Інвестиції Київстар у  розвиток і відбудову телеком інфраструктури за останні 21 місяців перевищили 9,7 млрд грн. Наразі швидкісний мобільний інтернет Київстар доступний для 94,7% населення на підконтрольній Україні території, де відновлено роботу мобільних мереж.

У найближчі три роки телеком оператор планує інвестувати в Україні 600 млн доларів США для відбудови інфраструктури в деокупованих населених пунктах,  і розвитку нових технологій зв`язку.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2023 року обслуговував понад 24  млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн абонентів "Домашнього інтернету". Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі військового часу. Від початку повномасштабної війниі компанія виділила понад 1,4 млрд грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер Київстару – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.