false

Сьогодні, 14 травня 2020 р., група DCH Олександра Ярославського і ZTE Сorporation уклали Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Екополіс ХТЗ». Сторонами підписання документа стали: від імені DCH - керуюча компанія бізнес-парку «Екополіс ХТЗ», від імені ZTE – український підрозділ корпорації ZTE Ukraine. Церемонія проходила в онлайн-форматі по відеоконференцзв'язку у зв'язку з карантинними обмеженнями в Україні.

Про це повідомляє офіційний сайт DCН.

Завдяки укладенню Меморандуму про співробітництво з групою DCH Олександра Ярославського корпорація ZTE стала першим бізнес-резидентом «Екополіс ХТЗ» у складі індустріального парку (промисловий кластер) і технопарку (IT і R&D-кластери). В якості перспективних напрямків співпраці позначені створення на території «Екополіс ХТЗ» офісу ZTE, R&D-центру, виробничої площадки.

«Я дуже гордий тим, що сьогодні ми робимо таке починання, підписуючи цей Меморандум з компанією ZTE. Впевнений, що співпраця буде плідною, і можу запевнити, що в нашій особі ви знайшли надійних партнерів. Ви є першими в справі розвитку технологічного кластера «Екополіс ХТЗ». Сподіваюся, за вами прийдуть і інші китайські компанії – такі, наприклад, як Alibaba Group Джека Ма, великого друга нашого міста», — заявив на церемонії підписання Меморандуму Олександр Ярославський, власник і президент групи DCH.

false

Віце-президент ZTE Corporation Сюе Бін у своєму вітальному слові підкреслив відповідність проекту «Екополіс ХТЗ» стратегічним пріоритетам своєї компанії. «Для ZTE велика честь стати частиною інноваційної ділової екосистеми «Екополіс ХТЗ». Центральна ідея цієї ініціативи — ефективність і високотехнологічний розвиток. І вона співзвучна з головними завданнями ZTE в Україні та на глобальному ринку», — заявив він. Генеральний директор компанії ZTE Ukraine Хуан Мінси також висловив подяку Олександру Ярославському за можливість стати першим бізнес-резидентом «Екополісу ХТЗ» і підкреслив, що корпорація ZTE готова запропонувати свою експертизу для реалізації в Харкові проектів цифровий трансформації Smart City.

Мер Харкова Геннадій Кернес, який був присутній на підписанні в якості почесного гостя, підтвердив, що міська влада надає всебічну підтримку проекту «Екополіс ХТЗ». «Місто буде повністю допомагати в реалізації ініціативи групи DCH. Допомагати будемо не просто словами. Всі проекти, які розосереджені по різних локаціях, ми хочемо об'єднати в єдиному компактному і стратегічно зручному центрі. Тому проект DCH «Екополіс ХТЗ» включений в план розвитку міста до 2030 року», - повідомив він.

Торговий представник Китайської Народної Республіки в Україні Лю Цзюнь, також почесний гість церемонії, позитивно оцінив співпрацю ZTE і DCH. «ZTE є одним з лідерів китайського високотехнологічного сектора, група DCH — одна з найбільших і найпотужніших бізнес-груп України, а місто Харків відоме своїми багатими ресурсами для розвитку інновацій. Я дуже розраховую на вдалий запуск взаємодії ZTE і DCH», — сказав він. Пан Лю Цзюнь також висловив готовність в майбутньому особисто бути присутнім на церемонії відкриття «Екополісу ХТЗ».

false

У завершенні онлайн-зустрічі Олександр Ярославський подякував меру Харкова за підтримку на рівні міста і підкреслив значення «Екополісу ХТЗ» для економіки України в цілому. «Харків є лідером у сфері інновацій. Я дякую меру за те, що місто постійно працює з нами, щоб «Екополіс ХТЗ» був успішним. Про цей проект я обов'язково доповім і президенту, і прем'єр-міністру. Упевнений, вони також будуть займатися цим проектом, який є не тільки міським, а має загальнонаціональний масштаб».

ZTE Corporation (www.zte.com.cn) є постачальником сучасних телекомунікаційних систем, мобільних пристроїв і корпоративних технологічних рішень для споживачів, операторів, приватних компаній та клієнтів державного сектора. Входить в 500 найбільших компаній Китаю, штат співробітників - 70 тис. осіб, з яких 26 тис. чол. працюють у науково-дослідних центрах. Виручка ZTE за 2019 р. склала $12,8 млрд. Корпорація є єдиним у світі підприємством, що входить в топ-5 глобальних лідерів за кількістю патентних заявок протягом 10 останніх років (2010 – 2019). ZTE спрямовує понад 10 % своєї щорічної виручки на R&D і грає провідні ролі в міжнародних організаціях, що відповідають за встановлення галузевих стандартів. Продуктами і сервісами ZTE користуються понад 500 телеком операторів в більш ніж 160 країнах світу. На сьогоднішній день компанія уклала 46 договорів про розгортання комерційних мереж 5G на найбільших ринках Європи, Азіатсько-тихоокеанського регіону, Близького Сходу та Африки. Згідно з дослідженням Transparency International в 2016 році "Прозорість корпоративної звітності: оцінка діяльності мультинаціональних компаній на ринках, що розвиваються", ZTE стала єдиною китайською компанією, яка увійшла до рейтингу ТОР-15 країн-учасниць.

«Екополіс ХТЗ» (https://ecopolishtz.com/) — багатогалузевий бізнес-парк нового покоління, довгостроковий інвестиційний проект групи DCH (www.dch.ua) Олександра Ярославського. Раціональне використання і глибокий редевелопмент території Харківського тракторного заводу дозволять створити принципово нову інноваційну екосистему світового рівня для розвитку бізнесу і досліджень. Плановий обсяг інвестицій в розмірі $1 млрд створить в Україні не менше 10 тис. сучасних робочих місць завдяки розвитку індустріального парку, IT-кластеру, медичного центру, логістичного комплексу і торгового кластера, агротехнологічного кластера, а також дослідного (R&D) та навчальних центрів. Бізнес-парк «Екополіс ХТЗ» розміститься на вільних виробничих площах легендарного Харківського тракторного заводу (ХТЗ), а сам ХТЗ стане основою індустріального кластера і якірним резидентом бізнес-парку.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram