Ілюстрація REUTERS

Служба зайнятості повертається до звичайного режиму роботи - центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян і готові до надання комплексу послуг зі сприяння в працевлаштуванні не лише онлайн, але і безпосередньо в своїх приміщеннях.

Читайте такожCOVID-19 позбавив мільйон людей в Іспанії роботи: Україні прогнозують схожий сценарій

Як повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, обслуговування здійснюється з дотриманням всіх карантинних правил.

Зазначається, що це стосується всіх центрів зайнятості та філій, розташованих в "зеленій" зоні рівня епідемічної небезпеки. Продовжують працювати з частковими обмеженнями центри зайнятості в районах, де визначені "жовтий", "оранжевий" або "червоний" рівень небезпеки. Такі окремі території станом на 5 серпня, мають Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області.

Водночас у відомстві відзначили, що під час дії карантину в онлайн режимі фахівці центрів зайнятості не припиняли підбирати для безробітних відповідні вакансії, а для роботодавців - кваліфікований персонал. Так, протягом 12 березня - 31 липень роботу вдалося знайти для 222 тисячі громадян.

"Зараз відновлюється робота підприємств і організацій по всій країні. Як наслідок - зростає кількість поданих в службу зайнятості вакансій і поступово зменшується кількість зареєстрованих безробітних. Зокрема, у квітні статус безробітного отримали 149 тисяч осіб, в травні їх кількість становила 97 тисяч осіб, в червні - 75 тисяч, в липні - 68 тисяч ", - додали в прес-службі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram