этот материал доступен на русском

"Київстар" запускає додаток для контролю якості мережі

12:23, 12 червня 2019
Зв'язок
1950 0
Завантажити програму можна в Play Market для Android-смартфонів / фото itc.ua

З 12 червня 2019 року абоненти "Київстар" можуть завантажити додаток «Експерт мережі», щоб аналізувати якість роботи мережі мобільного оператора. Звіти, які абоненти передаватимуть оператору через додаток, допоможуть найкращим чином планувати розширення мережі, встановлення нового обладнання тощо.

Додаток допомагає перевірити:

·         якість покриття мережі мобільного оператора;

·         якість здійснення телефонних дзвінків;

·         швидкість мобільного інтернету;

·         якість надання послуг у роумінгу тощо.

«Експерт мережі» моніторить стан роботи мережі оператора та, у випадку виникнення складнощів, надсилає звіти безпосередньо технічним експертам компанії. Також абоненти можуть самостійно проводити перевірку та надсилати інформацію через додаток, без необхідності здійснювати дзвінки в Call-центр.

Зараз завантажити додаток можна з Play Market для Android-смартфонів.

фото Київстар

Нагадаємо, що напередодні "Київстар" підключив до 4G-зв’язку 303 населених пунктів у 12 областях. Завдяки збільшенню території 4G-мережі, доступ до нових технологій мобільного зв’язку Київстар вже отримали мешканці 6412 населених пунктів, де проживає 28,1 млн осіб, або 67,7% населення України.

Довідка. "Київстар" – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,3 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

"Київстар" понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter