этот материал доступен на русском

Київстар підключив до 4G ще 1046 населених пунктів

12:03, 01 листопада 2019
Зв'язок
870 0
"Київстар" підключив до 4G ще 1046 населених пунктів / фото Київстар

Київстар збільшив територію мережі  4G у 21-й області України і підключив до нових технологій одразу 1046 населених пункти. Так, швидкісний мобільний інтернет з’явився у містаї  Батурин, Бердичів, Біловодськ, Вараш, Волочиськ, Вільнянськ, Золотоноша, Конотоп, Маневичі, Мена, Радомишль, Рубіжне, Самбір, Сміла, Старокостянтинів, Стрий, Хотин, Щастя, Ямпіль, а також  сотнях сіл. Відтак ще 830 тисяч жителів України зможуть  користуватись перевагами нових мобільних технологій в мережі Київстар.

Мережа 4G національного оператора  працює у 7885 населених пунктах, з яких 90% - у сільській місцевості. Це територія, де проживає понад 29,8 млн осіб, або 72% населення України.

Київстар також піклується про якість послуг. Для цього компанія встановлює  нові базові станції  для 4G-зв’язку  – їх у мережі вже 7,5 тисяч. Як свідчать тести передачі даних, здійснені у 3 кв 2019 міжнародною компанією Ookla, Київстар забезпечує найвищу середню швидкість мобільного інтернету на пристроях що підтримують 4G- зв’язок.

Нагадуємо, що оператор підтримав спільний план заходів, спрямованих на виконання указу Президента України В. Зеленського про забезпечення загальнонаціонального покриття 4G/LTE на частотах 900 МГц.  Київстар розглядає можливість стати «донором» частот для інших мобільних операторів за умови, що  державою буд вжито заходів для підвищення ефективності радіочастотного спектра, який Київстар може отримати внаслідок перерозподілу.

Довідка. Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter