Компанія дозволить співробітникам працювати віддалено / Ілюстрація REUTERS

СЕО Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія дозволить працювати з дому всім співробітникам, які можуть виконувати свої завдання віддалено.

Про це повідомляє CNBC.

Читайте такожFacebook тестує новий сервіс

Про це Цукерберг оголосив у записці для співробітників, в якій виклав плани компанії зі створення гібридного офісу і віддаленої установки.

"За останній рік ми дізналися, що хорошу роботу можна виконувати де завгодно, і я ще більш оптимістичний щодо можливості масштабної віддаленої роботи, особливо в міру того, як технології відеозв'язку і віртуальної реальності продовжують поліпшуватися", — написав Цукерберг.

Співробітників, які хочуть працювати в офісі попросять приходити як мінімум на половину робочих днів. Також Facebook планує організовувати регулярні особисті зустрічі для офісних і віддалених співробітників "щоб підтримувати відносини".

Крім того, співробітники зможуть запитувати віддалену роботу в інших країнах. Зокрема, компанія дозволить співробітникам з США запитувати віддалену роботу в Канаді, а співробітникам в Європі — запитувати віддалену робоу в Британії, повідомив виданню представник Facebook.

Facebook і дистанційна робота

  • У травні 2020 року в Facebook заявляли, що компанія дозволить запитувати переведення на дистанційну роботу тільки певним співробітникам. Переважно найстаршим і найдосвідченішим.
  • Facebook планує відкрити більшість своїх офісів в США на 50% до початку вересня цього року, а повністю відкрити офіси вже в жовтні. Штат компанії налічує 60 000 співробітників.
  • У січні 2022 року компанія дозволить співробітникам постійно переміщатися між сімома країнами Європи.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram