Сторони погодилися вирішити свої поточні судові процеси без подальшого оскарження / фото flickr.com

Сполучені Штати вилучать Xiaomi з "чорного списку" підприємств, що працюють на військову промисловість Китаю.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на судові матеріали.

Читайте такожXiaomi подала до суду на Пентагон та Мінфін США

У матеріалах справи зазначається, що сторони погодилися вирішити свої поточні судові процеси без подальшого оскарження.

Таким чином компанія зможе надалі залучати американські інвестиції.

За що були введені санкції США

  • 15 січня 2021 року США ввели економічні санкції проти дев'яти китайських компаній, у тому числі виробника мобільних телефонів Xiaomi та авіабудівної компанії COMAC.
  • США підозрюють компанії у співпраці з військово-промисловим комплексом Китаю. Американські інвестори повинні до 11 листопада 2021 року позбутися активів цих компаній.
  • Санкції були спрямовані проти тих, хто "відповідальний або брав участь у широкомасштабному будівництві або мілітаризації спірних форпостів в Південно-Китайському морі, або (в застосуванні) Китаєм примусу проти заявників Південно-Східної Азії, щоб заблокувати їх доступ до офшорних ресурсів в Південно-Китайському морі".
  • У Xiaomi заперечують зв'язок з військовою галуззю КНР і стверджують, що Xiaomi не належить китайському уряду або Збройним силам і не контролюється ними.
  • 1 лютого 2021 року стало відомо про те, що китайський виробник смартфонів Xiaomi подав позов проти Мінфіну і Міністерства оборони США, щоб домогтися виключення з "чорного списку" компаній, пов'язаних з військовими Китаю.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram