этот материал доступен на русском

Через Україну пустили вантажний потяг з Китаю до Словаччини

14:24, 08 жовтня 2019
Транспорт
358 0
Ілюстрація REUTERS

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» почала забезпечувати регулярні маршрути транзитного поїзда Metrans з Китаю до Словаччини територією України.

Читайте такожМіж Європою і Японією вперше запустили потяг

Як повідомила прес-служба "Укрзалізниці", перший контейнерний поїзд з китайського міста Сіань в словацьке місто Дунайська-Стреда курсував територією України 27-29 вересня і був сформований з 44 сорокафутових контейнерів.

«Metrans переорієнтувала вантажопотік по цьому маршруту з польської території на українську. Маршрут через Україну коротший на 520 км, ніж територією Польщі, що сприяє економії коштів відправника. Завдяки активній позиції «Укрзалізниці» Metrans вибрала маршрут саме через Україну», - йдеться в повідомленні.

Попередньо планується, що з Китаю до Словаччини і назад курсуватимуть 4 пари контейнерних поїздів щомісяця.

«У жовтні планується відправити два наступних», - йдеться в повідомленні.

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» є публічним акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації.

Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter