В Києві пройшов "Парад трамваїв"

17:34, 17 червня 2017
Транспорт
543 0

У параді брали участь різноманітні види трамваїв: копія першого трамвая, а також технічні трамваї - поливальний і трамвай, призначений для посипання піску.

фото bykvu.com

Сьогодні, 17 червня, на Контрактовій площі до 125-річчя київського електричного трамвая відбувся "Парад трамваїв", де відвідувачам представили різні моделі трамваїв.

На заході представили експозицію з більш ніж тридцяти моделей трамваїв різних часів і видів: від найстаріших до сучасних вагонів, а також спецтехніку. Гості могли не тільки подивитися на них, але і зайти всередину, посидіти, а також почитати про особливості кожної моделі.

У параді брали участь різноманітні види трамваїв: копія першого трамваю, а також технічні трамваї - поливальний і трамвай, призначений для посипання піску. Крім того були презентовані новітні зразки трамвая Electron.

Читайте такожУ столиці завтра відбудеться "Парад трамваїв" з нагоди 125-річчя київського електричного трамвая

Крім трамваїв, були присутні зразки старих автобусів і навіть копія київської конки.

Також на відкритті виступали музиканти і барабанщиці.

Зазначимо, що саме в Києві 13 червня 1892 року з'явився перший трамвай з усіх міст і України, і тодішньої Російської імперії. Його запустили майже на 20 років раніше, ніж у Санкт-Петербурзі та Москві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter