Навколо Львова за президентською програмою «Велике будівництво» створюють транзитне кільце, яке суттєво змінить логістичну карту області. В Укравтодорі зняли відео про те, як зводять мостовий перехід на одній з ділянок проєкту.

«Мостовики вже провели монтаж та обмонолічування балок на мості через річку Желдець на автомобільній дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка», - повідомляє пресслужба відомства.

Після завершення цей мостовий перехід відповідатиме європейським стандартам. Його розширять до 8 метрів, а довжина сягатиме 25 метрів. 

Дорога Т-14-25, частиною якої є переправа, поєднує Жовківській та Кам’яно-Бузький райони Львівщини, а також зв’язує дві важливі траси: Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Львів – Радехів – Луцьк. Тому капітальний ремонт і реконструкція шляху надзвичайно важливі для регіону, особливо з урахуванням того, що подекуди на дорозі взагалі немає дорожнього покриття.

Цього року тут реконструюють 25,5 км. Роботи виконує «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Як повідомляв раніше координатор програми «Велике будівництво», заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, у Львівській області, а також сусідніх Івано-Франківській та Закарпатській, створюють також «Мале Карпатське коло». Цей маршрут з’єднає якісними дорогами основні туристичні центри регіону.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram