УЗ змінила графік та маршрут руху деяких поїздів / фото REUTERS

"Укрзалізниця" внесла зміни до графіку та маршруту поїздів через карстовий провал на залізничній ділянці Новоселиця-Мамалига.

Як повідомляє прес-служба УЗ у Facebook, ситуація на пошкодженій ділянці залишається складною та потребує комплексного рішення.

Читайте такожКолії зависли у повітрі: потяг Чернівці – Київ тимчасово змінив маршрут через зсув грунту

Так, зміни стосуються наступних рейсів:

  • Поїзд №118/117 Чернігів-Чернівці з понеділка курсуватиме об'їзним шляхом - через Тернопіль та Заліщики. Поїзд тепер не зупинятиметься на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський та Дунаївці.
  • Рейс №118/117 не виходитиме з Чернівців 1 та 2 жовтня, а також 15 та 16 жовтня. Виїзду з Чернігова не буде 2 та 3 жовтня, а також 15 та 16 жовтня.
  • З Чернівців можна буде виїхати поїздом №8/7 Чернівці-Київ. До нього з 27 вересня додадуть більше вагонів.
  • Зі станцій Ларга, Кам'янець-Подільський та Дунаївці можна буде виїхати рейсом №127/128 Ларга-Чернігів. На потяг пускатимуть за раніше придбаними квитками на рейс №118/117.
  • Зі станції Гречани можна буде виїхати як поїздом №117/118, так і №127/128.
  • З Тернополя та Заліщиків до Києва, Чернігова або Чернівців тепер можна буде добратися поїздом №118/117, який курсуватиме по об'їзному маршруту.

"УЗ вже залучила фахівців з карстових процесів, які аналізуватимуть придатність ділянки Новоселиця-Мамалига для подальшого руху та способи стабілізації земляного полотна", - заявили в компанії.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" тимчасово скасувала поїзд Київ-Харків. Рішення ухвалено через ремонтні роботи на шляхах.

Новини Укрзалізниці: що варто знати