Ілюстрація / REUTERS

У столиці Австралії Канберрі завершується голосування на єдиній відкритій у цій країні закордонній виборчій дільниці на виборах президента України.

Дільниця, утворена при посольстві України, відкрилася о 23:00 за київським часом 30 березня, голосування на ній тривало до 11:00 за київським часом 31 березня, повідомляє Радіо Свобода.

Читайте такожГолосування на виборах президента України вже стартувало за кордоном

Відео дня

За даними ЦВК, загалом у закордонному виборчому окрузі сформовано 101 дільничну комісію. Дільниці розташовані в посольствах та консульствах України. Українці голосують у 72 країнах світу. 

Найбільша кількість дільниць сформована у Німеччині, їх там 5. По чотири - у США, Польщі, Італії, по три дільниці утворені в Канаді, Іспанії та Туреччини. У Росії всі дільниці для голосування закриті.

Останніми у світі проголосують на виборах українці, які проживають в Сан-Франциско (США). Голосування там триватиме до 6 ранку понеділка, 1 квітня (за Києвом).

У неділю, 31 березня, в Україні проходить перший тур виборів президента. О 8:00 відкрилися виборчі дільниці для голосування, які будуть працювати до 20:00.

Стежити за виборчим процесом будуть понад дві тисяч спостерігачів.

Українці будуть вибирати нового главу держави серед 39 кандидатів.