этот материал доступен на русском

ЦВК відзвітувала про успішне формування проблемних виборчих комісій

19:27, 16 квітня 2019
Вибори 2019
2647 0
У ЦВК повідомили про успішне формування складів ДВК / фото: УНІАН

Окружні виборчі комісії переважно змогли доукомплектувати склад дільничних виборчих комісій у понад 40 округах, де з їх формуванням виникли проблеми.

Читайте такожУ ЦВК скаржаться на неукомплектованість виборчих дільниць і закликають громадян долучитися до роботи ДВК

Про це йдеться у повідомленні на сайці ЦВК. Зазначається, що відсутність подань від кандидатів значної кількості кандидатур до складу дільничних виборчих комісій та необхідність їх доформування за поданням голів ОВК стало справжнім викликом для багатьох окружних виборчих комісій.

Зазначається, що найбільш гостро проблема доформування складу ДВК з виборів Президента України за поданням голів окружних виборчих комісій постала у понад 40 округах.

«Півтора дні напруженої роботи всіх членів ОВК, і, як результат, відповідні окружні виборчі комісії переважно впоралися з цим завданням. За це велика подяка і членам ОВК, і нашим громадянам, які відреагували на заклик і подали відповідні заяви!», – йдеться в повідомленні.

В ЦВК повідомили, що станом на 15:00 годину 16 квітня 2019 року в ЄІАС "Вибори" наявна інформація щодо призначення на посади голови, секретаря та члена дільничної виборчої комісії 401 464 осіб:

195 026 – за поданням Зеленського В.О.,

147 228 – за поданням Порошенка П.О.,

59 210 – за поданням голів ОВК, капітанів суден, керівника полярної станції.

Водночас уточнюється, що ця інформація є оперативною, вона поки що не відображає реального остаточного стану формування ДВК.

«Наголошуємо, вперше за історію українських виборів майже 60 000 осіб були залучені саме окружними виборчими комісіями до роботи у складі дільничних виборчих комісій!», – підсумували в повідомленні.

Раніше повідомлялось про неукомплектованість ДВК у низці округів.

Напередодні у передвиборчому штабі кандидата у президенти, чинного глави держави Петра Порошенка запевняли, що до кінця доби закриють усі вакантні місця за своєю квотою у дільничних виборчих комісіях.

Речник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медвєдєв визнав, що у штабі Порошенка мали проблему з волонтерами-членами ДВК у 33 виборчих округах. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter