Попередні результати виборів у Василькові називають сфальсифікованими / фото УНІАН

Під Васильківським районним судом відбувається мітинг, учасники якого вимагають від суддів скасувати результати виборів у Васильківській ОТГ, які вони вважають фальсифікованими, та призначити проведення повторних.

Люди переконані, що масштабні фальсифікації, які відбувалися під час голосування 25 жовтня та під час встановлення результатів, призвели до спотворення результатів голосування виборців на користь кандидата Наталії Баласинович. Тож під стінами суду скандують “Баласинович геть!”

Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомляє кандидат в депутати до Київської облради від “Слуги Народу” Володимир Тимофійчук.

Нагадаємо, сьогодні 30 жовтня у Василькові відбувається судове засідання на якому розглядаються позови про визнання виборів у Васильківській ОТГ недійсними через масштабні фальсифікації та порушення.

Читайте такожУ поліції заявляють про масові фальсифікації під час виборів на Васильківщині

Як повідомлялося раніше, Васильків став “лідером” за кількістю порушень виборчого законодавства. Тільки за даними поліції Київської області у місті порушено 15 кримінальних справ та виписано 42 адміністративних протоколи порушникам. 

Серед зафіксованих фактів були виявлені так звані “каруселі”, під час яких мешканців Луганщини двома автобусами возили по дільницях Васильківського району, де вони голосували за потрібного кандидата. Також встановлені факти непрямого підкупу виборців, підробки виборчої документації тощо.

За даними ЗМІ, переважна більшість порушень відбувалися саме на користь кандидата Наталії Баласинович. 

Нагадаємо, раніше партія “Голос” виступила із заявою, що вибори у Василькові були сфальсифіковані та закликала визнати їх недійсними. «У Василькові Київської області відбуваються численні порушення та спроби фальсифікації результатів виборів на користь окремих кандидатів. За таких умов неможливо встановити справжні результати, і вибори у громаді мають бути визнані недійсними», - йдеться у заяві партії.

У партії «Пропозиція» також заявили, що зафіксували численні порушення й масові фальсифікації результатів виборів до Васильківської ОТГ. 

Про численні порушення та фальсифікації у Василькові заявили й у партії «Слуга Народу». Там зазначили про «спроби сфальсифікувати результат на користь представниці колишньої влади, які тривають і досі: зокрема, намагання втрутитися у роботу систем комп’ютерного зв’язку та зірвати роботу ТВК».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram