Підрахунок повністю завершено у 10 регіонах / фото REUTERS

Підрахунок голосів на місцевих виборах завершили 99,4% дільничних виборчих комісій.

Як повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК, в регіонах України практично завершився процес підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях на місцевих виборах, складання відповідних протоколів, передачі їх разом з іншою виборчою документацією від дільничних виборчих комісій до сільських, селищних та міських ТВК.

Читайте такожВ Києві проблеми з підрахунком голосів: члени ТВК не витримують тридобового навантаження без сну

"Станом на 12:00 понад 28,9 тисячі дільничних виборчих комісій, що становить 99,4 % від загальної кількості утворених ДВК, завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи та передали всю виборчу документацію до відповідних територіальних виборчих комісій. Цей процес повністю завершено у 10 регіонах: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях та місті Києві", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, триває процес передачі протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

У ЦВК зазначають, що сільські, селищні та міські ТВК складають протоколи про результати виборів з виборів депутатів сільської, селищної та міської ради, а також відповідного сільського, селищного та міського голови.

Окрім того, зазначені ТВК складають протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районної та обласної ради, які передають до відповідних районних і обласних ТВК. Останні на підставі цих протоколів встановлюють результати виборів депутатів районних та обласних рад.

Так, у всіх регіонах України районні ТВК прийняли 182 таких протоколи, а обласні ТВК – 101 протокол.

Місцеві вибори в Україні

  • 25 жовтня в Україні відбулися чергові місцеві вибори. За попередніми даними ЦВК, явка виборців склала 36,88%.
  • Вибори пройшли за пропорційною системою з відкритими списками. У Криму, Севастополі, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей голосування не проводилося.
  • Як свідчать екзит-поли, за результатами виборів у КиєвіДніпріХарковіОдесіЛьвовіВінниці перемагають чинні мери міст.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram