Уряд затвердив перелік ділянок для викупу аеропортом ”Львів”

16:23, 27 липня 2009
Футбол 2012
1 0

Розпорядження на сайті Кабміну

Кабінет міністрів України затвердив перелік земельних ділянок, які викупаються для суспільних потреб і надаються в постійне користування держпідприємству «Міжнародний аеропорт «Львів».

Відповідне розпорядження (від 22 липня ц.р. №862-р) розміщене на сайті Кабміну.

Відповідно до документа, буде викуплено 30 ділянок загальною площею 17,2 га.

Як повідомляв УНІАН, уряд доручив Мінтрансзв’язку, Мінрегіонбуду, Держкомзему і Львівській облдержадміністрації за участю самого аеропорту до 22 вересня надати інформацію про стан розробки проектної документації на будівництво нового пасажирського терміналу в Львівському аеропорту і проведення відповідної експертизи, вирішення питання щодо виділення земельних ділянок.

Постановою Кабінету міністрів України від 22 липня ц.р. передбачене затвердження порядку проведення аукціону із залученням інвесторів для будівництва нового терміналу і управління державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів». Інвестор отримає повноцінне право власності на зведений за його кошти термінал, і з ним буде підписаний договір щодо управління державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів».

У самому тексті постанови не фіксується конкретна кошторисна вартість проекту, що дає можливість інвесторові, який переможе в аукціоні, взяти участь в узгодженні цих питань у процесі укладення з ним договору.

Нагадаємо, 25 червня ц.р. прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО повідомила, що сподівається, що інвестор будівництва нового терміналу в Львівському аеропорту буде визначений через місяць. Генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» Олександр ЗАГРЕВА у травні ц.р. зазначав, що, орієнтовно, наприкінці червня визначатимуть інвестора будівництва терміналу, а в липні планується підписання інвестиційної угоди. На кінець вересня запланований початок будівництва, а в жовтні 2011 року його планується завершити.

На сьогодні пропускна спроможність існуючого терміналу у Львівському аеропорту становить 200 пас./год. Згідно з представленим у травні ц.р. проектом реконструкції, майбутній термінал зможе пропускати 1000 пас./год., а за необхідності – понад 2000 пас./год. Також проект передбачає будівництво чотириповерхового гаража на 400 паркувальних місць, відкритого паркінгу на 900 паркувальних місць. Планується, що його загальна площа становитиме 39 тис. кв. м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter