5 листопада відбулися матчі четвертого туру групового раунду Ліги Європи
Група A
Динамо (Загреб) - Аякс 0:2
Андерлехт - Тимішоара 3:1
Після 4-х турів: Андерлехт - 8 очок, Аякс 8, Тимішоара 2, Динамо 0*
* З Динамо зняті три очки за бійки на трибунах у матчі з Тимішоарою, рішення може бути оскаржене.
Група B
Дженоа - Лілль 3:2
Славія (Прага) - Валенсія 2:2
Після 4-х турів: Лілль - 7 очок, Валенсія - 6, Дженоа 6, Славія 2
Група C
Гамбург - Селтік 0:0
Рапід (Відень) - Хапоель (Тель-Авів) 0:3
Після 4-х турів: Хапоель - 9 очок, Гамбург 7, Рапід 4, Селтік 2
Група D
Херенвен - Герта 2:3
Спортинг (Лісабон) - Вентспілс 1:1
Після 4-х турів: Спортинг - 10 очок, Херенвен 4, Герта 4, Вентспілс 3
Група E
Рома - Фулхем 2:1
Базель - ЦСКА (Софія) 3:1
Після 4-х турів: Базель - 9 очок, Рома 7, Фулхем 5, ЦСКА 1
Група F
Штурм - Панатінаїкос 0:1
Динамо (Бухарест) - Галатасарай 0:3
Після 4-х турів: Галатасарай - 10 очок, Панатінаїкос 9, Динамо 3, Штурм 1
Група G
Левські - Ред Булл (Зальцбург) 0:1
Вільярреал - Лаціо 4:1
Після 4-х турів: Ред Булл - 12 очок, Лаціо 6, Вільярреал 6, Левські 0
Група H
Твенте - Шериф 2:1
Фенербахче - Стяуа 3:1
Після 4-х турів: Фенербахче - 9 очок, Твенте 7, Шериф 4, Стяуа 2
Група I
АЕК (Афіни) - БАТЕ 2:2
Евертон - Бенфіка 0:2
Після 4-х турів: Бенфіка - 9 очок, Евертон 6, АЕК і БАТЕ - по 4
Група J
Тулуза - Шахтар 0:2
Партизан - Брюгге 2:4
Після 4-х турів: Шахтар - 12 очок, Брюгге 7, Тулуза 4, Партизан 0
Група K
Клуж - Спарта (Прага) 2:3
Копенгаген - ПСВ Ейндховен 1:1
Після 4-х турів: ПСВ - 8 очок, Спарта 7, Копенгаген 4, Клуж 3
Група L
Насьонал - Атлетік (Більбао) 1:1
Вердер - Аустрія (Відень) 2:0
Після 4-х турів: Вердер - 10 очок, Атлетік 7, Аустрія 2, Насьональ 2
Ігри 5-го туру призначені на 2 грудня:
Група A. Тимішоара - Аякс, Андерлехт - Динамо (Загреб)
Група B. Валенсія - Лілль, Славія (Прага) - Дженоа
Група C. Гамбург - Рапід (Відень), Селтік - Хапоель (Тель-Авів)
Група G. Левські - Вільярреал, Ред Булл (Зальцбург) - Лаціо
Група H. Твенте - Фенербахче, Шериф - Стяуа
Група I. АЕК (Афіни) - Евертон, БАТЕ - Бенфіка
... і 3 грудня:
Група D. Вентспілс - Герта, Спортинг - Херенвен
Група E. Рома - Базель, Фулхем - ЦСКА (Софія)
Група F. Галатасарай - Панатінаїкос, Динамо (Бухарест) - Штурм
Група J. Тулуза - Партизан, Шахтар - Брюгге
Група K. ПСВ Ейндховен - Спарта (Прага), Копенгаген - Клуж
Група L. Аустрія (Відень) - Атлетік (Більбао), Вердер - Насьонал
Ігри 6-го туру пройдуть 16 грудня:
Група D. Герта - Спортинг, Херенвен - Вентспілс
Група E. Базель - Фулхем, ЦСКА (Софія) - Рома
Група F. Панатінаїкос - Динамо (Бухарест), Штурм - Галатасарай
Група J. Партизан - Шахтар, Брюгге - Тулуза
Група K. Спарта (Прага) - Копенгаген, Клуж - ПСВ Ейндховен
Група L. Атлетік (Більбао) - Вердер, Насьонал - Аустрія (Відень)
... і 17 грудня:
Група A. Аякс - Андерлехт, Динамо (Загреб) - Тимішоара
Група B. Лілль - Славія (Прага), Дженоа - Валенсія
Група C. Рапід (Відень) - Селтік, Хапоель (Тель-Авів) - Гамбург
Група G. Вільярреал - Ред Булл (Зальцбург), Лаціо - Левські
Група H. Фенербахче - Шериф, Стяуа - Твенте
Група I. Евертон - БАТЕ, Бенфіка - АЕК (Афіни)