Донецькі медики сумніваються, що дитину вбила комаха

14:31, 29 травня 2008
Країна
0 0

Можливо це алергічна реакція ?...

Фахівці Донецької обласної санітарно-епідеміологічної станції поки що не схильні пов`язувати смерть однорічної дитини в Краснолиманській районній лікарні з укусом комахи.

Як повідомила в коментарі «Острову» завідувачка відділом медичної паразитології облСЕС Людмила Огаркова, казати про те, що смерть дитини настала у результаті укусу невідомої комахи передчасно.

«Те, що померлу дитину комаха вкусила, ми знаємо тільки зі слів мами. Вона сказала, що її дитину хтось укусив. Треба подивитися, чи був укус взагалі», - зазначила Л. Огаркова.

На думку пані Огаркової, до летального результату могла призвести алергічна реакція на що завгодно, а не лише на укус комахи. «Ніякої екзотики там (у Червоному Лимані) немає», - додала завідувачка відділенням.

Як повідомлялося, в Червоному Лимані 26 травня від укусу невідомої мошки померла дитина у віці рік і два місяці. Ще одну укушену невідомою комахою дитину медикам вдалося врятувати.

Комаха вкусила дитину в селищі Щурове, куди її батьки приїхали відпочивати на річку Сіверський Донець. Як пізніше пояснила медикам матір дитини, вона була укушена невідомою комахою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter