У 46 госпіталізованих підтверджено діагноз “сальмонельоз”

14:49, 03 липня 2007
Країна
1 0

Захворювання пов’язують із вживанням страв...

У 46 госпіталізованих працівників ЗАТ "Птахофабрика Миронівська", які отруїлися в їдальні підприємства, підтверджено діагноз “сальмонельоз”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України, станом на сьогоднішній ранок в інфекційному відділенні Канівської центральної районної лікарні Черкаської області проходить лікування 85 осіб. Перебіг захворювання: у 74 хворих - середньої тяжкості, в 11 - легкої. Усі хворі – працівники птахофабрики, вони пов’язують своє захворювання з вживанням 27 червня страв, виготовлених у їдальні підприємства.

За результатами бактеріологічних досліджень від 46 хворих, а також з двох змивів (з ножа для розрізування омлету і тарілки) виділена сальмонела групи Д. Лабораторні дослідження продовжуються.

Роботу їдальні призупинено. На місці події працюють 18 бригад фахівців лікувально-профілактичної мережі, обласної СЕС, обласного управління охорони здоров’я та МОЗ. Обстежені усі працівники їдальні, хворі та контактні з ними особи, а також працівники підприємства, які харчувалися в цей день у їдальні. Здійснюються подвірні обходи.

Проведення протиепідемічних заходів продовжується. Ситуацію контролює перший заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Сергій БЕРЕЖНОВ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter