Донеччина: матір звинуватили в загибелі немовляти внаслідок синдрому раптової смерті

17:12, 17 серпня 2017
Новини регіонів
122 0

Внаслідок недостатнього годування новонародженого і неналежного лікування у дитини діагностували білково-енергетичну недостатність.

сайт NEWSru.до.іл

Червоноармійський районний суд засудив жінку, дії якої призвели до смерті немовлятидо 2 років і 6 місяців позбавлення волі.

Читайте такожОдещина: жінка викинула на будівництві новонародженого сина, дитина госпіталізована

Як повідомила прес-служба прокуратури Донецької області, жінку визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною).

«Під час судових слухань прокурором повністю доведено провину 24-річної жінки, яка проживала разом із своїм цивільним чоловіком та трьома дітьми (наймолодшому з яких було 3,5 місяці) у аварійному будинку без опалення. Горе-мати зловживала спиртними напоями та не виконувала покладені на неї законом обов'язки по догляду за дітьми - не забезпечувала нормальних побутових умов проживання та годування», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, встановлено, що фізичний розвиток наймолодшого хлопчика не відповідав його віку. Внаслідок недостатнього годування новонародженого та неналежного лікування у малюка діагностували білково-енергетичну недостатність, яка в подальшому призвела до синдрому раптової смерті немовляти.

У прокуратурі зазначили, що у жінки залишилося ще двоє дітей – 3,5 та 2 років, якими зараз опікуються соціальні служби. За втручання прокуратури її позбавлено всіх соціальних виплат, які вона отримувала на дітей. На теперішній час розглядається цивільний позов про позбавлення жінки батьківських прав.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter