Одним з найбільш нагальних завдань саміту лідери G7 вважають боротьбу з коронавірусом \ фото REUTERS

У британському графстві Корнуолл стартував саміт "Великої сімки" (G7) - лідерів найбільш економічно розвинених західних країн, який традиційно є однією з найзначніших політичних подій у світі.

Одним з найбільш нагальних завдань саміту лідери G7 вважають спільну боротьбу з пандемією коронавірусу. Ще до початку офіційних засідань було підтверджено, що держави G7 нададуть мільярд доз вакцин від COVID-19 менш забезпеченим країнам, населення яких гостро потребує щеплень.

Джо Байден, президент США, які зобов'язалися надати половину від зазначеної кількості вакцин, вітав прагнення його колег взяти активну участь у міжнародних зусиллях з подолання пандемії.

Розподіл вакцин - найбільший в історії людства - планується почати вже в серпні. У пакет передбачуваних заходів також повинні бути включені поставки медичного обладнання, заходи щодо стимулювання зростання національних економік, а також програми профілактики для захисту від подібних біологічних катаклізмів в майбутньому.

Читайте такожУ США фармацевта засудили до трьох років в язниці за псування 500 доз вакцини від COVID-19Як свіже попередження про небезпеку COVID-19, в п'ятницю вранці стало відомо, що готель "Педн Олва" в Корнуоллі, де розмістилася делегація Німеччини, що приїхала на саміт, довелося терміново закрити на карантин після того, як серед його персоналу виявили заражених коронавірусом, передає Голос Америки.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram