этот материал доступен на русском

В Швейцарії жінок почали страхувати від безпліддя

12:05, 10 лютого 2020
Страхування
262 0
Спецпроект
Швейцарські пари часто вдаються до штучного запліднення / фото pixabay.com

Поліс частково покриває послуги на штучне запліднення, але його вартість залежить від віку клієнта. Сама страховка від безпліддя відразу ж зазнала критики. Про це пише портал «Швейцарія Ділова».

Кожна шоста пара в Швейцарії не може завести дитину. Найпоширеніші причини: рівень сперматозоїдів нижче норми у чоловіків (38%), порушена робота маткових труб або ж у жінки є гормональний збій.

У таких випадках швейцарські пари часто вдаються до штучного запліднення. Коштує ця послуга недешево: близько 6 тис. франків у залежності від обраної клініки та складності процедури.

Читайте такожСтрахова компанія звинуватила зірку серіалу "Беверлі Хіллз" у маніпулюванні через рак

Швейцарський страховик має намір зробити штучне запліднення можливим для всіх. Страховка від безпліддя буде доступною жінкам у віці від 18 до 35 років. Є також додаткове страхування для жінок у віці до 44 років. Страховка покриває три чверті лікування на випадок безпліддя – на суму не більше 12 тис. франків.

Страхування на випадок безпліддя не можуть оформити жінки, які вже обізнані про своє безпліддя. Сара Сталдер, керуючий директор Фонду захисту споживачів Швейцарії, вже назвала пропозицію «новим джерелом доходу, який живить ілюзії жінок».

«Якщо ви вже пройшли медичний огляд і знаєте, що маєте потребу в штучному заплідненні, то не отримаєте страхування», – повідомила Сталдер.

Страховка від безпліддя дорожчає з віком пацієнтки. Зокрема, для жінок у віці від 18 до 25 років послуга обійдеться в 14,40 швейцарських франків на місяць. Для пацієнток у віці від 26 до 30 років – 21,90 франк в місяць. Для жінок старше 36 років – 76,60 франків на місяць, а для осіб старше 40 років – 200 франків місяць.

Зростання страхових внесків пов'язане з підвищенням ризику безпліддя серед жінок у старшому віці. Однак ціна питання не відштовхує споживачів. Кілька пар вже оформили страховку від безпліддя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter