Уровень вредных веществ в воздухе Киева и области не превышает допустимые значения / Фото УНИАН

Станом на 13.00 у столиці та Київській області не виявлено перевищення норм забруднення повітря шкідливими речовинами внаслідок пожежі на нафтобазі у Васильківському районі.

Про це йдеться повідомляється на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій щодо стану забруднення повітря в населених пунктах, поблизу нафтобази.

Читайте такожПеревищення рівня шкідливих речовин у повітрі в Києві не пов’язане з пожежею на нафтобазі - Мінприроди

«Перевищень максимально разових концентрацій рівнів забруднення атмосферного повітря внаслідок пожежі на нафтобазі у Васильківському районі не виявлено, негативного впливу на екологічну ситуацію немає», - сказано у повідомленні.

Зазначається, що у зв’язку з пожежею, що сталася на нафтобазі "БРСМ-Нафта" (с. Крячки Васильківського району), спеціалістами Держсанепідслужби здійснюється постійний лабораторний контроль стану забруднення атмосферного повітря у Києві та населених пунктах Київської області.

Зокрема, щодо Києва зазначається, що перевищення концентрації двоокису азоту та формальдегіду коливаються в межах, які характерні для цього періоду і пов’язані з автомобільними викидами, без негативних наслідків для життя та здоров’я людей.

Читайте такожВулиці Києва поливатимуть щодня, доки зберігатиметься спека - Кличко

Крім того, вказано, що пожежа на нафтобазі не позначилась на рівні радіаційного фону в м. Києві та Київській області, який знаходиться в межах нормативних значень.

Як повідомляв УНІАН, пожежа на нафтобазі "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області спалахнула ввечері 8 червня. За даними МОЗ, загинуло четверо осіб і 14 постраждало.

Гасіння пожежі досі триває.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram